Antikvariát Beneš v Plzni

Jsme rodinný antikvariát s dlouholetou tradicí - už 3. generace Benešů pro vás hledá ty nejlepší knižní kousky. Naše práce ale není jen láska ke knihám, zakládáme si především na rozsáhlých znalostech o celém knižním světě od Středozemě po Labyrint světa.
 
Naším cílem je nabídnout vám knihy v nejlepším možném stavu (proto ty plesnivé většinou nevykupujeme) a za ceny odpovídající jejich skutečné hodnotě.
 
Kromě knih pro vás máme připravené i další zejména sběratelské artikly. Najdete u nás bohatou nabídku starých pohlednic ze všech koutů Česka i světa. Pestrý výběr máme taky v oblasti reklamy, grafiky a map. To vše doplňuje nabídka vinylů, zejména s hudbou.
 
Kompletní nabídku zboží, které máme skladem, najdete na našem e-shopu. Navštívit nás můžete i v kamenné prodejně. Sídlíme v centru Plzně, na Klatovské, mezi synagogou a divadlem J. K. Tyla.
 
V kamenném obchodě bohužel vzhledem k šíři nabídky nemůžeme mít všechno. Část zboží máme v externím skladu.
Proto když vás něco zaujme na e-shopu, objednejte si to prosím k osobnímu odběru a přijďte si to do obchodu prohlédnout. Díky online objednávce vám zboží předem připravíme. Vy se ale k ničemu nezavazujete - když se na místě rozhodnete, že knihy nechcete, kupovat si je nemusíte.

 

Přijďte navštívit nás i naše město, ve kterém přišla na svět první česká tištěná kniha.